Dobra jazda juniorów

Juniorzy RKM-u Rybnik wywalczyli awans do Finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2008-06-30 3271 Autor:

Powołany do kadry

Adam Majchrzak z rybnickiej sekcji Iaido/Jodo "Butokukan" wywalczył złoty medal w kategorii "shodan" w II Mistrzostwach Polski Iaido.

2008-06-27 3535 Autor:

Rewelacyjne Głożyny

Już tylko cztery drużyny rywalizują o Puchar Amatorskiej Ligi ROW. Decydujące mecze piłkarze rozegrają w rundzie jesiennej.

2008-06-27 3617 Autor:

Po rynku na łyżwach

W zimie czeka nas prawdziwa rewolucja. Na płycie rynku funkcjonować będzie sezonowe lodowisko.

2008-06-26 9670 Autor:

Piłka i dobra zabawa

Tym razem „PieM PROJEKT” zaprasza wszystkich chętnych do udziału w meczu piłkarskim, który zostanie rozegrany na boisku Bob-Transu.

2008-06-26 3532 Autor:

Zabrakło dwóch chwytów

Dwóch spadochroniarzy, którzy swoje pierwsze kroki stawiali w Aeroklubie ROW Rybnik, ustanowiło oficjalny Rekord Polski w Big Way.

2008-06-25 9529 Autor:

Zabrakło prądu

PSŻ Poznań po raz drugi w tym sezonie pokonał RKM Rybnik. Tym razem poznaniacy wygrali 47:44.

2008-06-23 3319 Autor:

Pierwsza Amerykanka

Nową koszykarką UTEX-u ROW Rybnik została zawodniczka Chicago Sky - Jia Perkins.

2008-06-22 3349 Autor:

Pływające butelki

Zalew Rybnicki był miejscem VII zawodów tratwiarskich. Uczestnicy tratwy budowali z plastikowych butelek.