Zmiana lidera

Rybnicka Amatorska Liga ROW rozegrała piątą rundę spotkań. W lidze przewodzi GiK Rybnik, a w II lidze – FC Baranowice.

2008-04-30 4193 Autor:

Początek sukcesów

Zawodnicy KS „Polonii” Rybnik brali udział w trzech turniejach judo. Nie zabrakło kilku sukcesów naszych dżudoków.

2008-04-30 3295 Autor:

Trener na trybunach

Kolejny słaby, ale zwycięski mecz zaliczyli piłkarze Energetyka ROW Rybnik. Tym razem pokonali w Mszanie Start 2:1. W środę rewanż w Pucharze Polski.

2008-04-29 4115 Autor:

Rybnicka siatkówka w górę!

W turnieju finałowym o awans do II ligi w siatkówce mężczyzn bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Towarzystwa Sportowego Volley Rybnik.

2008-04-28 3914 Autor:

Adamek na trybunach

Mateusz Mazik z Rybnika został Indywidualnym Mistrzem Polski w boksie w wadze do 54 kg.

2008-04-27 4397 Autor:

Powtórzył wynik kolegi

W Mistrzostwach Polski w Muay Thai złoty medal wywalczył reprezentant Absortio Gym Rybnik – Paweł Kornas.

2008-04-26 4569 Autor:

Uczy się od najlepszych

Rybniczanin Bartosz Giemza zajął drugie miejsce w zawodach w czeskich Mankovicach w ekstremalnej odmianie kolarstwa BMX Racing.

2008-04-26 3744 Autor:

Szybkość i doświadczenie

X edycja Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki przeszła do historii. W niedzielę 20 kwietnia rozegrano końcowe mecze finałowe.