Kultura, rozrywka i edukacja

Po eliminacjach Real Junior Cup
0

Za nami eliminacje Real Junior Cup 2012! Najlepsze drużyny wezmą udział w półfinałach i będą walczyć o bilety na mecze UEFA Euro 2012.

2012-06-07 3317 Autor: dk
0

DK Boguszowice: „Księżniczka na ziarnku grochu” dla najmłodszych

W najbliższą niedzielę, na scenie w Domu Kultury Boguszowice, specjalnie dla najmłodszych miłośników teatru, zostanie zaprezentowany najnowszy spektakl Teatru Szydło, działającego przy Wodzisławskim Centrum Kultury.

2012-06-06 4216 Autor: dk
1

Mistrzostwo Śląska dla nauczycieli z Rybnika

Rybniccy nauczyciele okazali się najlepszą drużyną na IX Mistrzostwach Śląska w Piłce Nożnej i tym samym zdobyli tytuł mistrzów Śląska.

2012-06-06 11432 Autor: dk
0

ZSE-U: gimnazjaliści wybierali zawód na turnieju

Za nami Gimnazjada, organizowana przez Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych. W ciągu kilku dni młodzież gimnazjalna uczestniczyła w konkurencjach ekonomicznych, logistycznych, hotelarskich oraz gastronomicznych.

2012-06-05 5028 Autor: dk
0

Przyszłościowy dzień dziecka w G10

Uczniowie Gimnazjum nr 10 dzień dziecka spędzili na Giełdzie Zawodów, gdzie mogli m.in. wybrać swój przyszły zawód.

2012-06-05 5403 Autor: dk
1

Dowiedz się, co rybniczanie myślą o swoim mieście

Trzy miesiące temu rybniccy studenci, za pomocą ankiety internetowej, pytali mieszkańców miasta, co myślą o Rybniku. Już w środę poznamy wyniki badania.

2012-06-04 5090 Autor: dk
5

Uczeń ZSM-E w trzech olimpiadach!

Damian Szulc z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych odniósł dość niecodzienny sukces w olimpiadach przedmiotowych – dwukrotnie został laureatem, a raz finalistą.

2012-06-03 12958 Autor: dk
0

„Tygiel” pobiegł razem z całą Polską

Po raz pierwszy w historii uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w akcji Polska Biega.

2012-06-02 6960 Autor: dk
0

Koszykarze z „jedynki” Mistrzami Śląska

W finale wojewódzkim szkolnych rozgrywek koszykówki drużyna z Gimnazjum nr 1 w Rybniku wygrała wszystkie mecze i tym samym zdobyła mistrzostwo Śląska. Już w przyszłym tygodniu koszykarze będą walczyć w Mistrzostwach Polski.

2012-06-01 7920 Autor: dk
Już jutro nauczyciele zagrają w siatkówkę
0

W najbliższą sobotę nauczyciele wezmą udział w Turnieju Siatkówki dla Pracowników Oświaty, który będzie miał miejsce w Gimnazjum nr 7 w Rybniku.