TS Volley wygrał w Tychach. Trwa dobra passa

2016-10-23, Autor:

Rybniccy siatkarze nie zwalniają tempa i wygrali trzeci mecz z rzędu.

Po dwóch porażkach na inaugurację sezonu z najmocniejszymi rywalami z Andrychowa i Jaworzna rybniccy siatkarze wygrali trzeci mecz z rzędu. Tym razem pokonali na wyjeździe TKS Tychy. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, ponieważ pierwszy set padł łupem gospodarzy. W drugim minimalnie lepsi byli rybniczanie, którzy wyrównali na 1:1. Kolejne dwa sety to dominacja TS Volley. Podopieczni trenera Dariusza Luksa wygrali z TKS-em 3:1 i awansowali na 4. miejsce w tabeli.

Warto dodać, że tydzień temu tyszanie wygrali na wyjeździe z MCKiS Jaworzno 3:1.

W następnej kolejce do Rybnika przyjedzie Winner Czechowice-Dziedzice. Mecz zostanie rozegrany w niedzielę 30 października o godzinie 16:00 w hali Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 2 przy ul. Grunwaldzkiej.