Szalona końcówka w Stargardzie. Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik ratują remis w ostatnich sekundach

2017-03-04, Autor:

Na inaugurację piłkarskiej wiosny rybniczanie zremisowali na wyjeździe z Błękitnymi Stargard 2:2.

Mecz w Stargardzie idealnie rozpoczęli rybniczanie, którzy już w 8. minucie objęli prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się nowy nabytek ROW-u 1964, Przemysław Brychlik. W pierwszej połowie gole już nie padły, a prawdziwe emocje piłkarze obu drużyn zafundowali kibicom dopiero w końcówce spotkania.

W 81. minucie do wyrównania doprowadził z rzutu karnego Maciej Liśkiewicz. Chwilę później było już 2:1 dla gospodarzy. Tym razem gola zdobył Bartosz Flis. Gdy wydawało się, że rybniczanie przegrają mecz, w piątej minucie doliczonego czasu bramkę na wagę punktu strzelił wypożyczony z Piasta Gliwice Sebastian Musiolik. Tym samym pierwszy mecz w rundzie wiosennej rybniccy piłkarze zakończyli remisem 2:2.

Kolejne spotkanie ROW 1964 rozegra już na własnym boisku. W piątek 10 marca do Rybnika zawita Olimpia Zambrów. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 na stadionie miejskim przy ul. Gliwickiej.

Błękitni Stargard - ROW 1964 Rybnik 2:2 (0:1)

0:1 - Przemysław Brychlik (8), 1:1 - Maciej Liśkiewicz (81 - rzut karny), 2:1 - Bartosz Flis (84), 2:2 - Sebastian Musiolik (90+5)

Błękitni: Marek Ufnal - Grzegorz Szymusik, Tomasz Pustelnik, Maciej Liśkiewicz, Rafał Gutowski - Wojciech Fadecki, Patryk Baranowski (74’ Filip Karmański), Bartosz Flis, Patryk Skórecki (90’ Robert Brzęczek), Mateusz Czapłygin (74’ Maciej Więcek) - Michał Magnuski (63’ Piotr Wojtasiak).

ROW 1964: Daniel Kajzer - Jan Janik, Dawid Bober, Marián Jarabica, Dawid Gojny - Dominik Budzik (74’ Damian Koleczko), Szymon Jary, Mariusz Zganiacz (86’ Kamil Spratek), Sebastian Musiolik, Paweł Jaroszewski (60’ Sebastian Siwek) - Przemysław Brychlik (83’ Mariusz Muszalik).

Żółte kartki: Szymusik, Liśkiewicz, Wojtasiak, Karmański, Brzęczek - Bober, Zganiacz