Kategorie wiekowe:
Do 20 lat, 21 - 40 lat, 40 - 60 lat, powyżej 60 lat (decyduje rok urodzenia).
Uczestnicy zobowiązani są posiadać aktualne ważne badania lekarskie lub oświadczenie o zdolności zdrowotnej do uprawiania tenisa stołowego, w przypadku osoby niepełnoletniej oświadczenie powinno być podpisane przez opiekuna prawnego.
Zasady wyłonienia mistrzów Rybnika:
a) Z ośmiu turniejów do klasyfikacji końcowej / turniej finałowy/ zalicza się sześć najlepszych turniejów.
b) Do turnieju finałowego zakwalifikuje się sześciu najlepszych z każdej kategorii wiekowej i turniej finałowy będzie decydował o klasyfikacji końcowej.
c) System rozrywek zostanie ustalony na pierwszym turnieju i będzie dostosowany do ilości uczestników.
Opłaty uczestników:
Startowe uprawniające do gry w jednym turnieju wynosi 5,00 zł od uczestnika.
Kalendarz i miejsce rozgrywania turniejów:
7 styczeń 2007 r. - MOSiR Rybnik (hala widowiskowo-sportowa w Boguszowicach)
21 styczeń 2007 r. - CRiR Bushido
4 luty 2007 r. - MOSiR Rybnik (hala widowiskowo-sportowa w Boguszowicach)
25 luty 2007 r. - CRiR Bushido
4 marzec 2007 r. - MOSiR Rybnik (hala widowiskowo-sportowa w Boguszowicach)
25 marzec 2007 r. - CRiR Bushido
15 kwiecień 2007 r. - MOSiR Rybnik (hala widowiskowo-sportowa w Boguszowicach)
29 kwiecień 2007 r. - CRiR Busido
13 maj 2007 r. - Turniej finałowy - CRiR Busido
Wszystkie turnieje będą rozpoczynały się o godz. 9.00.
W zawodach mogą brać udział zawodnicy i zawodniczki, którzy nie brali udziału w rozgrywkach Polskiego i Śląskiego Związku Tenisa Stołowego lub poza granicami naszego kraju co najmniej przez trzy lata.
Zgłoszenie do turnieju:
Zgłoszenia należy składać do dnia 05 stycznia 2007 r. w CRiR Bushido (ul. Floriańska) osobiście lub telefonicznie tel. 032 4228201.
Istnieje możliwość zgłoszenia w miejscu zawodów, przed pierwszym turniejem.
Organizatorzy:
Miasto Rybnik, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rybniku i Centrum Rekreacji i Rehabilitacji „Bushido”