Dwa defekty odebrały wygraną „Rekinom”. W Rybniku minimalnie lepsze „Byki”
6

Wielkie emocje towarzyszyły meczowi ROW-u Rybnik z Fogo Unią Leszno. Ostatecznie dwoma punktami wygrały „Byki”.

2017-06-22 5181 Autor: Adam Doliba
Święto Morza Rybnickiego: moc atrakcji nad zalewem już w ten weekend
0

Nadchodzący weekend będzie wyjątkowy, nie tylko z powodu Nocy Świętojańskiej, ale też z powodu wielu wydarzeń, które zostaną zorganizowane wokół całego Zalewu Rybnickiego w ramach Święta Morza Rybnickiego.

2017-06-21 6344 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Seniorzy mają swoją olimpiadę. Będziecie kibicować?
0

Przed nami wielkie sportowe wydarzenie, czyli 3. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Seniorów – You Win.

2017-06-21 694 Autor: Adam Doliba
TS ROW: Alicja Bzowska z debiutem w kadrze U-15
1

W reprezentacji Polski zadebiutowała zawodniczka TS ROW Rybnik, Alicja Bzowska. Wydarzenie to miało miejsce w Pruszkowie w meczu kontrolnym z drużyną Mazovii Grodzisk Mazowiecki, gdzie zagrała połowę meczu.

2017-06-21 1434 Autor: Adam Doliba
Bowling: rybniczanin walczy w czeskiej lidze
0

W ubiegły weekend w czeskim Chomutovie odbyły się 18. Mistrzostwa Czeskiej Republiki ABL w bowlingu (Amatérská Bowlingová Liga).

2017-06-21 867 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MP w kolarstwie: Mikołaj Gutek z szóstym czasem
0

W kolarskich mistrzostwach Polski na szosie zawodnik rybnickiego Teamu Hurom, Mikołaj Gutek zajął 6. miejsce w jeździe na czas.

2017-06-21 553 Autor: Adam Doliba
Kamień: mistrzostwa Polski w tchoukballu plażowym
0

W weekend 24-25 czerwca w Rybniku na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kamieniu odbędą się IV Otwarte Mistrzostwa Polski w Tchoukballu Plażowym.

2017-06-19 1118 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pływanie: 8 medali Anny Dudy w Warszawie
0

W Letnich Otwartych Mistrzostwach Polski w Pływaniu Masters rybniczanka Anna Duda zdobyła 6 złotych medali i 2 srebrne.

2017-06-20 1433 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: Krzysztof Czupryna mistrzem Europy weteranów
2

W mistrzostwach Europy w judo w kategorii Masters Krzysztof Czupryna z Kejza Team Rybnik zajął pierwsze miejsce. Jego klubowy kolega Mariusz Walendzewicz był piąty.

2017-06-20 14254 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Piłka nożna: z kim zagra ROW 1964 Rybnik?
0

MKS Kluczbork, Znicz Pruszków i Wisła Puławy jako spadkowicze z Nice I ligi oraz GKS 1962 Jastrzębie, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Gwardia Koszalin i Garbarnia Kraków jako beniaminkowie, uzupełnili stawkę II-ligowców, z którymi rybniczanie zmierzą się w sezonie 2017/2018.

2017-06-19 1658 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKKS brązowym medalistą mistrzostw Polski
2

Młodzicy starsi MKKS-u Rybnik brązowymi medalistami mistrzostw Polski. Drużyna dowodzona przez Stanisława Grabca zajęła trzecie miejsce w finałowym turnieju, który odbył się w Opalenicy.

2017-06-19 2559 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Karate: dwa medale rybniczan w Limanowej
0

Reprezentanci Rybnickiego Klubu Karate Kyokushin zdobyli dwa medale podczas turnieju w Limanowej.

2017-06-19 1304 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Piłkarki ROW-u Rybnik awansowały do II ligi
0

TS ROW Rybnik rozgromił dziś Jaskółki Chorzów i zapewnił sobie awans do II ligi.

2017-06-18 2476 Autor: Adam Doliba
Miss Startu PGE Ekstraligi 2017: trwa głosowanie
0

Rozpoczęła się trzecia edycja konkursu na najpiękniejszą podprowadzającą PGE Esktraligi w sezonie 2017. W ubiegłorocznej edycji zwyciężyła rybniczanka Jagoda Gaca, która w tym roku będzie bronić tytułu.

2017-06-16 3508 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szermierka: złoto i srebro RMKS-u w MP U-14
2

Dwa medale przywiozły szpadzistki RMKS-u Rybnik z Mistrzostw Polski Młodzików, które odbyły się w Częstochowie.

2017-06-16 2067 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MMA: pierwszy rybniczanin na podium MŚ
3

Zawodnik klubu Monster Akademia Daniel Jonderko zdobył w Atenach brązowy medal mistrzostw świata MMA organizacji ISKA.

2017-06-15 4921 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Załoga MG Rally Group wróciła po dwóch latach
0

Kierowca Mateusz Glenc i pilot Mariusz Marek z załogi MG Rally Group wrócili do wspólnego ścigania.

2017-06-15 2226 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Bowling: Krzysztof Wywrot wygrał w Czechach
0

W ubiegłą niedzielę w Valašské Meziříčí w Czechach odbyły się Mistrzostwa Regionu Północne Morawy ABL (Amatérská Bowlingová Liga).

2017-06-15 2242 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Boks: w Boguszowicach walczyli o Czarne Diamenty
0

W niedzielę 11 czerwca w hali sportowej w Rybniku-Boguszowicach zakończył się 41. Międzynarodowy Turniej Bokserski Czarne Diamenty, który trwał trzy dni.

2017-06-14 2270 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
TL ROW Rybnik: złoty medal Natalii Sobik
0

Cztery medale lekkoatletek TL ROW Rybnik w mistrzostwach Śląska U-16 oraz szybki bieg Julii Polak.

2017-06-14 2252 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniccy ratownicy z medalami mistrzostw Polski
0

W dniach 9-11 czerwca rybnicka drużyna ratownicza uczestniczyła w 51. letnich mistrzostwach Polski w ratownictwie wodnym.

2017-06-14 2693 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pro Junior System: ile zarobił ROW 1964?
0

Polski Związek Piłki Nożnej wynagrodził za promowanie młodych zawodników 13 klubów ze szczebla centralnego, a wśród nich ROW 1964 Rybnik. Jak wypadła pierwsza edycja programu Pro Junior System?

2017-06-13 3020 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Piłka nożna: młodzicy młodsi zakończyli ligę
0

Zakończyły się zmagania w I oraz II Wojewódzkiej Lidze Młodzików Młodszych w piłce nożnej. Podokręg Rybnik na tym poziomie rozgrywek reprezentowały wiosną trzy kluby – Odra Wodzisław, Forteca Świerklany i Silesia Rybnik (AP Champions).

2017-06-13 3045 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Lubar wygrał Biznesową Ligę Mistrzów
0

W Wodzisławiu Śląskim byliśmy świadkami „piłkarskiego święta”, gdzie królowała zacięta rywalizacja sportowa na boisku trawiastym, ale była ona połączona ze wspólnym biesiadowaniem i zabawą związaną z uroczystymi ceremoniami zakończenia rozgrywek Biznesowej Ligi Mistrzów. Zwycięzcą został Lubar!

2017-06-13 2606 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dominacja D. Filec. Gong uratował rywalkę!
1

W Hali Widowiskowo-Sportowej w Boguszowicach pasjonaci sztuk walk wzięli udział w Gali Budweld Pride Grand Prix K-1. Była to pierwsza tego typu impreza w Rybniku.

2017-06-13 3619 Autor: ad
Żużel: „Rekiny” lepsze od „Lwów”. Punkt bonusowy zostaje w Rybniku!
1

Znakomite zawody zobaczyli kibice na stadionie przy ul. Gliwickiej. Przy pełnych trybunach rybniczanie odrobili straty z pierwszego meczu w Częstochowie i wygrali z Włókniarzem Vitroszlif CrossFit 49:41. Punkt bonusowy został zatem w Rybniku!

2017-06-11 9932 Autor: Adam Doliba
Piłkarki ROW-u jedną nogą w II lidze
3

W pierwszym meczu finałowym turnieju barażowego o awans do II ligi rybnickie piłkarki nie dały szans Jaskółkom z Chorzowa.

2017-06-11 4553 Autor: Adam Doliba
RKP ROW: rocznik 2005 awansował do II ligi
0

Mimo, że do końca rozgrywek III ligi rocznika 2005 rundy wiosennej pozostała jeszcze jedna kolejka, drużyna RKP ROW RYBNIK już zapewniła sobie awans do II Ligi Wojewódzkiej. Wywalczony awans pozwoli drużynie z Rybnika zmierzyć się z innymi drużynami naszego województwa.

2017-06-11 3708 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: piękna walka Musielaka w półfinale IMP
0

Na torze w Ostrowie został rozegrany pierwszy półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dopiero po biegu dodatkowym poznaliśmy pełną szóstkę zawodników awansujących do finału.

2017-06-11 3616 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Tenis: Skrzaty walczyły w Boguszowicach i Stodołach
0

W dniach 3-5 czerwca na kortach Playloud w Rybniku-Boguszowicach oraz Stodołach odbył się pierwszy w naszym mieście oficjalny turniej Polskiego Związku Tenisowego w kategorii Skrzatów i Skrzatek (do 12 lat).

2017-06-10 3131 Autor: ad, źródło: materiały prasowe

Zniknie rondo Mikołowskie, pojawi się sygnalizacja. To dobra decyzja miasta?