Raków przerwał dobrą passę piłkarzy ROW-u
1

Po remisie na wyjeździe i dwóch wygranych na własnym boisku piłkarze ROW-u zanotowali pierwszą porażkę tej wiosny. Na stadionie przy ul. Gliwickiej lepszy okazał się Raków Częstochowa.

2017-03-24 1941 Autor: Adam Doliba
Finałowe wspinanie w Cechowni. Kto wygrał?
0

Na terenie byłej kopalni Rymer w Niedobczycach, gdzie obecnie mieści się Centrum Wspinania Cechownia, odbył się III Puchar Śląska w boulderingu.

2017-03-23 610 Autor: ad
Judo: Dawid Szulik wygrał PP w Suchym Lesie
0

426 młodych dżudoków wystartowało w Pucharze Polski Młodzików i Młodziczek w Suchym Lesie k. Poznania. Wśród nich 6-osobowa ekipa Polonii Rybnik z trenerem Arielem Kuśką.

2017-03-22 2895 Autor: Adam Doliba
Koszykówka: ruszyła faza play-off RALK
0

Rybnicka Amatorska Liga Koszykówki ma za sobą pierwsze mecze fazy play-off.

2017-03-22 765 Autor: ad
Turniej Judo Nastula Cup: weterani na medal
0

Weterani z Rybnika z powodzeniem walczyli w turnieju Nastula Cup, z którego przywieźli dwa medali.

2017-03-22 742 Autor: Adam Doliba
Niebawem ruszy kolejna edycja Akademii Biegania
0

Ciesząca się dużą popularnością Akademia Biegania organizowana przez MOSiR Rybnik wystartuje we wtorek 28 marca. W ramach Akademii Biegania rybniczanie uzyskają możliwość skorzystania z wiedzy, umiejętności trenerów i instruktorów oraz nowoczesnej bazy sportowej.

2017-03-21 2263 Autor: Adam Doliba
MŚ w ju jitsu: rybnickie dziewczyny na medal
0

Bardzo dobrze w mistrzostwach świata w Grecji spisały się reprezentantki Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego. Srebrne medale do Polski przywiozły Martyna Wowra, Wiktoria Lechowicz i Paulina Szumska.

2017-03-21 2995 Autor: Adam Doliba
MP juniorów w szachach: srebro Honoraty Kucharskiej
0

W dniach 11-19 marca w Ustroniu zostały zorganizowane mistrzostwa Polski juniorów (do lat 16 i 18) w szachach. W imprezie udział wzięli reprezentanci MKSz Rybnik.

2017-03-21 1993 Autor: Adam Doliba
Święto wschodnich sztuk walki w Radlinie
0

Już po raz szósty Związek Sportowy Nowoczesnych Sztuk Walki organizuje Mistrzostwa Polski SILESIA SAMURAI. Do Radlina przyjadą zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych z całego kraju.

2017-03-21 1661 Autor: ad
Koszykówka: koniec udanego sezonu dla MKKS-u
0

To był ostatni mecz w sezonie. Koszykarze Polonii Bytom przyjechali i wzięli co chcieli. Od pierwszych minut rzucili się do ataku i wygrali ostatecznie pewnie, bo różnicą aż 27 punktów.

2017-03-20 1254 Autor: ad
MOSiR Rybnik: boksowali o puchar dyrektora
0

W hali sportowej w Rybniku-Boguszowicach odbył się już XVIII Międzynarodowy Turniej Bokserski o Puchar Dyrektora MOSiR Rybnik.

2017-03-20 2056 Autor: ad
PŚ w Casablance: P. Kuczera z brązowym medalem
2

Piotr Kuczera (90 kg) z Kejza Team Rybnik stanął na najniższym stopniu podium Pucharu Świata African Open w Casablance.

2017-03-19 4906 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik: remis w ostatnim sparingu
0

W sobotę TS ROW Rybnik rozegrał ostatni sparing przed rundą wiosenną. Rywalem był I-ligowy LKS Goczałkowice.

2017-03-19 3246 Autor: Adam Doliba
Ju jitsu: Martyna Wowra i Wiktora Lechowicz na podium mistrzostw świata młodzieżowców
0

Kolejne dobre wieści napłynęły do nas z Aten! Tym razem wicemistrzostwo świata dla Rybnika zdobyły Martyna Wowra i Wiktora Lechowicz.

2017-03-19 4991 Autor: Adam Doliba
Siatkówka: zagraj o Puchar Rady Dzielnicy Meksyk
0

Wielkimi krokami zbliża się VII Turniej Piłki Siatkowej o „Puchar Rady Dzielnicy Meksyk”.

2017-03-19 2447 Autor: Adam Doliba
PŚ w judo: Anna Borowska najlepsza w Casablance
2

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik wygrała zawody Pucharu Świata w Casablance.

2017-03-18 10861 Autor: Adam Doliba
Paulina Szumska wicemistrzynią świata młodzieżowców
0

Znakomite wieści dotarły do nas z Aten. Paulina Szumska z Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego została młodzieżową wicemistrzynią świata w ju jitsu.

2017-03-18 2038 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik vs. Kotwica Kołobrzeg: trzy główki, które dały zwycięstwo
3

W 22. kolejce II ligi piłkarze ROW-u pokonali Kotwicę Kołobrzeg. Kibice w Rybniku oglądali dziś pięć goli. Trzy z nich zdobyli gospodarze – Dawid Bober, Marian Jarabica i Przemysław Brychlik.

2017-03-17 6553 Autor: Adam Doliba
Reprezentanci RCSW nie narzekają na brak zajęć
0

Zawodnicy Rybnickiego Centrum Sztuk Walki nie próżnują, wciąż chętnie doskonalą techniki sztuk walki, szlifują kondycję fizyczną i wkładają wysiłek w swój własny rozwój.

2017-03-18 1913 Autor: Adam Doliba
Dzielnice rywalizowały w 28. turnieju szachowym
0

Dnia 12 marca 2017 odbył się XXVIII Drużynowy Turniej Dzielnic Rybnika 2017, którego organizatorem była sekcja szachowa TS „Kuźnia”. Do rywalizacji przystąpili reprezentanci ośmiu dzielnic Rybnika: Meksyk, Maroko – Nowiny, Chwałowice, Rybnicka Kuźnia, Paruszowiec – Piaski, Zebrzydowice, Rybnik – Północ i Smolna.

2017-03-17 3285 Autor: Adam Doliba
Tchoukball Ursus jedzie na mistrzostwa Europy
0

Grupa młodych i ambitnych ludzi niedługo uda się do Niemiec. Mowa o członkach klubu Tchoukball Ursus Rybnik na co dzień trenujących w budynku Fundacji EDF Polska.

2017-03-16 4435 Autor: Adam Doliba
Stomatolog z Rybnika dobrze gra w tenisa
0

Rybnicki stomatolog zaliczył udany występ w mistrzostwach Polski lekarzy w Stalowej Woli.

2017-03-16 3241 Autor: Adam Doliba
Boks: bracia z Rybnika mistrzami Śląska
0

W mistrzostwach Śląska w boksie juniorów i kadetów rybniccy pięściarze wywalczyli dwa złote i dwa srebrne medale.

2017-03-15 5179 Autor: Adam Doliba
Dżudocy Kejza Team walczyli w PP Juniorów
0

W Luboniu k/Poznania został rozegrany pierwszy w tym roku Puchar Polski Juniorów i Juniorek w judo. W zawodach tych nie mogło zabraknąć zawodników klubu Kejza Team Rybnik.

2017-03-15 7344 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Dobre walki szablistów IKS Bushido w Koninie
0

W niedzielę 12 marca szabliści IKS Bushido Rybnik wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików o Puchar Prezesa KKSz Konin. Wśród 68 chłopców na planszach zameldowali się również Dawid Kostka i Mateusz Matras.

2017-03-14 3285 Autor: Adam Doliba
RALK: runda play-off bez Pocisków
0

Drużyny Rybnickiej Amatorskiej Ligi Koszykówki rozpoczynają rundę play-off.

2017-03-13 2682 Autor: Adam Doliba
Zgłoś zakład pracy do Biznesowej Ligi Mistrzów
0

Rok 2017 wyśmienicie rozpoczął się dla zawodników ZZRG Chwałowice, którzy zwyciężyli w halowym turnieju piłki nożnej zakładów pracy. Czy układ sił z halowych rozgrywek będzie identyczny na boisku trawiastym? A może do rozgrywek dołączy nowy zespół, który zwycięży turniej „Decathlon Business Champions League”?

2017-03-13 2753 Autor: Adam Doliba
Faworyt pokazał siłę. Porażka MKKS-u w Bytomiu
0

W pierwszym meczu fazy play-off koszykarze MKKS-u Rybnik nie mieli większych szans w wyjazdowym meczu z Polonią Bytom.

2017-03-13 3615 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pierwsze starty rybnickiej drużyny kolarskiej
0

Podczas ostatniego zgrupowania przed sezonem odbywającego się w Chorwacji w dniach od 28 lutego do 12 marca rybnicka ekipa Team Hurom zaplanowała pierwsze starty.

2017-03-13 5000 Autor: Adam Doliba
TS ROW: podwójny nokaut w wykonaniu rybniczanek