Siatkówka: świetna passa przerwana w Andrychowie. TS Volley postawił się liderowi

2016-12-04, Autor:

MKS Andrychów to drużyna, która przerwała świetną passę zwycięstw rybnickich siatkarzy.

Po dziewięciu wygranych z rzędu TS Volley Rybnik musiał uznać wyższość lidera, choć pierwszy set padł jego łupem. Ostatecznie jednak na parkiecie w Andrychowie lepsi byli siatkarze miejscowego MKS-u, który pokonał zespół trenera Dariusz Luksa 3:1 (20:25, 25:23, 25:21, 26:24).

Spotkanie w Andrychowie było pierwszym meczem rundy rewanżowej II ligi.

W następnej kolejce do hali Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 2 (ul. Grunwaldzka) w Rybniku przyjedzie trzeci w tabeli MCKiS Jaworzno. Mecz odbędzie się w sobotę 10 grudnia o godzinie 17:00.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu obu drużyn lepsi byli siatkarze z Jaworzna, którzy wygrali na własnym parkiecie 3:1. Rybniczanie z pewnością będą chcieli się zrewanżować za tamtą porażkę. Szykują się zatem wielkie emocje!

12. kolejka:
Juve Głuchołazy - MCKiS Jaworzno 3:2 (19:25, 25:22, 19:25, 25:15, 15:8)
MKS Andrychów - Volley Rybnik 3:1 (20:25, 25:23, 25:21, 26:24)
AZS Rafako Racibórz - AT Żory Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 21:25, 16:25)
AZS Politechnika Opolska - TKS Tychy 0:3 (20:25, 21:25, 22:25)
Winner Czechowice-Dziedzice - Górnik Radlin 2:3 (19:25, 22:25, 25:14, 25:23, 13:15)
SMS PZPS III Spała - UKS Strzelce Opolskie 3:1 (25:21, 19:25, 25:14, 29:27)