ROW 1964: remis na inaugurację sezonu

2015-08-01, Autor:
W pierwszym meczu tego sezonu piłkarze ROW-u zremisowali na wyjeździe z Olimpią Zambrów.

Na inaugurację sezonu rybniccy piłkarze zmierzyli się w Zambrowie z miejscową Olimpią. Po pierwszej bezbramkowej połowie gola dla ROW-u zdobył w 55. minucie Mariusz Muszalik. Remis dla beniaminka II ligi uratował w 80. minucie Dominik Lemanek.Za tydzień rybniczanie podejmą na własnym stadionie Legionovię Legionowo.

Olimpia Zambrów - KS ROW 1964 Rybnik 1:1 (0:0)

0:1 - Mariusz Muszalik (55), 1:1 - Dominik Lemanek (80)

ROW 1964: Kajzer – Krotofil, Grolik, Jary, Gojny – Mandrysz (84' Dudziński), Płonka, Nowak, Muszalik, Siwek (59' Gładkowski) – Spratek (78' Dzierbicki)

7 0

No naprawdę dupę urwało. Z kelnerami remis i Dyzio eksplodował ze szczęścia! Już w piątek pora na mocne lańsko od Legionovii.

23:29:43

6 0

marys76 Widać jaki z Ciebie znawcza futbolu !! Eksplodowałem z radości bo na tym terenie nie jedna drużyna przegra swój mecz , Olimpia ma naprawdę dobry skład jak na beniaminka i się cieszę z tego remisu na inaugurację sezonu !!

• ~300trojan 2015-08-02
    02:47:06

1 0

7dyzio a może wróżbita Maciej to twoj tata? Uwazasz ze remis z niedawno CZWARTOLIGOWĄ drużyna to sukces?I sie cieszysz? Jak niewiele trzeba do radości...... Olimpia ma dobry sklad?Kto z tego skladu jest wartościowy ? Niech sobie piłkarze grają ale jesli miasto ma placić 50 policjantom za ochrone 500 ludzi to ja dziekuje ZA TAKI SPORT !

• ~donia96 2015-08-02
    10:46:26

6 0

300trojan A to jest śmieszne żeby miasto dawało tyle kaszy na 3 juniorów w składzie lewoskrętom . I to jest przyszłość czarnego sportu w Rybniku śmiać mi się chce

• ~marys76 2015-08-02
    10:54:29

0 4

Widocznie u "lewoskrętów" pieniądze są bezpieczne i wydatkowane zgodnie z przeznaczeniem, czego nie można powiedzieć o kopaczach.

14 0

Człowieku to nie jest żużel, że wszystko jest przewidywalne Dziś RKM-Carbon Łączyńscy 60-30 i będziecie się cieszyć jak głupi do sera. Bo innej opcji nie ma. W żużlu słąbsza drużyna na papierze NIE MA SZANS. W piłce wszystko jest możliwe. Wczoraj na nowiutkim stadionie faworyt całej ligi przegrał u siebie 0:2 Mowa tutaj o Gks Tychy- Wisła Puławy. Natomiast drugi faworyt czyli Raków ledwie zremisował u siebie 1:1 z Okocimskim.

• ~ROW RYBNIK FAN 2015-08-02
    12:37:04

14 0

Mecz niezły, ale chyba każdy się zgodzi że szkoda zmarnowanych szans. W piątek Legionovia. :)