Żużel: lider pokonany! Punkt bonusowy został w Rybniku Na stadionie przy ul. Gliwickiej żużlowcy ROW-u Rybnik wygrali z Kolejarzem Rawicz 56:34. W pierwszym spotkaniu obu drużyn lepszy był lider II ligi, który wygrał 48:41. W dwumeczu jednak skuteczniejsi okazali się rybniczanie i to oni zgarnęli punkt bonusowy. 2012-05-20
Duńczyk wygrał Memoriał Ciszewskiego (wideo – Stachyra wjeżdża w Pedersena) Memoriał Jana Ciszewskiego wygrał Duńczyk, Nicki Pedersen. Drugie miejsce zajął Sebastian Ułamek, a na najniższym stopniu podium stanął Fredrik Lindgren. Z powtórki finałowego wyścigu został wykluczony Dawid Stachyra, który na drugim łuku wjechał w Pedersena. 2012-05-20
Przypomnijmy, że kilka tygodni temu gośćmi SKiSRŻ byli prezes Michał Pawlaszczyk i Dariusz Momot. Tym razem z kibicami rybnickiego żużla spotkają się żużlowcy – Ronnie Jamroży i Mariusz Węgrzyk.
Spotkanie kibiców z zawodnikami rybnickich „Rekinów” odbędzie się w czwartek 28 stycznia o godzinie 17:30 w Amanis Sport Pub na Nowinach (budynek Centrum Handlowego „Misztela”). Wstęp wolny.