czwartek, 11 marca 2010      Konstantego, Lutosława, Benedykta
    login :     hasło :
   zarejestruj się    nowe hasło
WIADOMOŚCI    |    KULTURA I ROZRYWKA    |    SPORT I REKREACJA    |    EDUKACJA    |    BIZNES    |    FOTOGALERIA
Jesteś tu :   Wiadomości
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błedy (literowki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Poleć znajomemu
 
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
 
 
Wyślij
Przyszli po pieniądze, wynieśli telewizor
23 czerwca 2009, autor: Redakcja, źródło: KMP w Rybniku

Policjanci z Rybnika zatrzymali trzech mężczyzn, którzy siłą wtargnęli do mieszkania przy ulicy Kilińskiego, a następnie sterroryzowali trzyosobową rodzinę.
Fot. KMP w Rybniku
ZOBACZ PODOBNE
Areszt dla sprawców napadu na policjanta
Trzej mieszkańcy Niedobczyc, którzy w nocy z czwartku na piątek dopuścili się napadu na policjanta, najbliższe 2 miesiące spędzą w areszcie. 2010-02-13
Napad na pocztę, policja szuka sprawcy
Policja poszukuje młodego mężczyzny, który we wtorek napadł na Filię Urzędu Pocztowego przy ul. Kilińskiego w Rybniku. 2009-11-12
Pobity we własnym mieszkaniu
Policja ujawniła szczegóły rozboju, do jakiego doszło w nocy z piątku na sobotę w mieszkaniu przy ul. Wolnej w Rybniku. 2009-10-14
Wczoraj ok. godz. 23.00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Rybniku otrzymał zgłoszenie od mieszkanki osiedla Kilińskiego, o tym że do jej mieszkania dobija się kilkuosobowa grupa młodych mężczyzn. Na miejsce skierowano natychmiast patrol prewencji. Funkcjonariusze podjechali pod blok akurat w momencie, kiedy sprawcy wychodzili z mieszkania. Jeden z napastników niósł skradziony telewizor, a drugi ubrania.


Policjanci ustalili, że mężczyźni nogami wyważyli drzwi do mieszkania. Następnie grożąc zażądali wydania pieniędzy, a kiedy okazało się, że rodzina nie dysponuje gotówką zabrali telewizor i ubrania o łącznej wartości około 820 zł.


W sumie policjanci zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 23, 24 i 28 lat, wszyscy są mieszkańcami Rybnika, w momencie zatrzymania byli nietrzeźwi. Za rozbój grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błedy (literowki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Poleć znajomemu
 
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
 
 
Wyślij


Znalazłeś błąd w artykule ? Poinformuj nas o nim.
Zgłoś błąd
 
Twój email:
Nadawca:
Treść zgłoszenia:
 
 
Wyślij
Całkowicie darmowy newsletter z przeglądem wydarzeń tygodnia w Rybniku
komentarzy: 16 | Dodaj komentarz Ocena : 3.00 |
Dodaj ocenę :
oceń na 1oceń na 2oceń na 3oceń na 4oceń na 5
2009-06-23 12:49:04
~siara89
Co za kraj..:/ powinni tych lysych tepakow nierobow leserow pod mur i kulka miedzy oczy , takie scierwo niepowinno zyc ...i to kulka bez mrugniecia okiem
2009-06-23 13:17:47
~student
SIARA - i wszystko! WYRYWAĆ TAKIE CHWASTY! Ciekawi mnie sposób tłumaczenia teraz tych debili ! Pewnie kity podkulone i proszą o litość i że już nigdy więcej! Ścierwa!
2009-06-23 13:23:49
~krokoss
ja nie wiem.. czy ludzie nie mają w domu ciężkich przedmiotów, młotków, noży, sztućców, pilniczków, wykałaczek.. czymkolwiek można się obronić
2009-06-23 13:57:01
~urlin
Tak możesz się bronić,tylko bandziory wyjdą z tego cało, a Ty pójdziesz siedzieć za nieuzasadnione użycie siły.Znamy już takie wypadki.
2009-06-23 14:06:20
~krokoss
jak ci wyważą w trójkę drzwi i wejdą do mieszkania, będą grozić to nie jest nieuzasadnione. tak, też znam przypadki, kiedy obrona konieczna została ewidentnie przekroczona- jak już ktoś leży nieprzytomny a ty się dalej 'bronisz' to oczywiście odpowiesz za to przed prawem
2009-06-23 14:10:02
~siara89
tak jak juz napisalem ... CHORY KRAJ......
2009-06-23 14:12:43
~Wojtek.Ryb
Wyważyć debilom głowy!
2009-06-23 14:31:09
~BORYS57
Może to nie tak było??może ktoś z tej rodziny był winny tym chłopakom pieniądze i nie chciał oddać??więc chłopcy dla odwagi wypili browarka i przyszli po kasę!
2009-06-23 15:29:03
~remmers
powinni pokazać ryje tych śmieci żeby wszyscy widzieli a ich starzy niech sie wstydzą do końca życia jakie to ścierwa wychowali
2009-06-23 16:01:37
~cyzus188
moze powiedzcie im to w oczy, jak tacy odwazni jestescie :>
2009-06-23 17:20:43
~Przekliniak
BORYS57 możliwe że tak było bo to dziwna sprawa że zabrali telewizor ciuchy?Może i przyszli po swoje bo z niektórymi tak trzeba którzy nie chcą pieniędzy oddać.A jeśli poprostu bez powodu się tam wprosili to są śmieciami
2009-06-23 18:35:10
~extremator82
Za łagodne kary !! Uciąć łapy i po krzyku !! Ale to by było przecież zbyt brutalne....
2009-06-23 20:14:43
~Janda
Gdy by w naszym pięknym kraju możliwe było posiadanie broni np: w obronie miru domowego, już było by po sprawie.
2009-06-23 20:20:42
~nti
Kulka w łeb dla całej trójki i na śmietnik.
2009-06-23 21:01:18
~ROW_Misiek
Syn rodzinki był im kase winien... Co do wyważenia drzwi to lekkie nieporozumienie, bo wcale tak nie było. Ojciec po krótkiej dyskusji wpuścił ich do mieszkania, a w tym czasie policja była już powiadomiona przez matkę "dłużnika".
2009-06-23 23:14:39
~Peter1981
Bo Ty Misiek wiesz na pewno. Może to tych ich nasłałeś i policja zamiast skazać trzech to powinna czterech przestępców. Dać im najwyższą karę jaką się da!!
Zamieszczone powyżej wpisy są prywatnymi opiniami Użytkowników portalu.
Redakcja portalu rybnik.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WIADOMOŚCI
 
Alert Rybnik.com.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz informację z pierwszej ręki, zdjęcia lub film? Napisz do nas !
 
NAJWYŻEJ OCENIANE WIADOMOŚCI
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE FILMY
PREZENTUJEMY
© 2008 copyright - 44-200 Rybnik, Rynek 11, tel. (32) 42 37 551, fax. (32) 42 37 559, email: redakcja@rybnik.com.pl    |    redakcja    |    realizacja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie
Współpraca :
pogoda w Rybniku
-2°c