Nowa hala nie przyniosła szczęścia. TS Volley przegrał z Czarnymi

2014-10-19, Autor:
Mecze ligowe w nowej hali rybniccy siatkarze rozpoczęli od porażki.

Przypomnijmy, że kilka dni temu do użytku została oddana nowa hala sportowa przy Gimnazjum nr 2. Od wczoraj to właśnie w tym miejscu swoje mecze w II lidze rozgrywa TS Volley Rybnik.

Niestety w pierwszym ligowym spotkaniu w nowej hali rybniczanie przegrali z Czarnymi Katowice 0:3, nawiązując wyrównaną walkę tylko w pierwszym secie przegranym do 24. Kolejne dwa katowiczanie wygrali do 16. Warto jednak zaznaczyć, że w tym sezonie Czarni nie przegrali jeszcze ani jednego seta i są głównymi faworytami do awansu do I ligi. Rybniczanie po czterech kolejkach mają 6 punktów i plasują się na piątym miejscu.

W następnej kolejce TS Volley zagra na wyjeździe z AZS-em Politechniką Opolską.

4. kolejka:
JSW KOKS Radlin - Winner Czechowice-Dziedzice 1:3 (26:28, 25:19, 21:25, 24:26)
Juvenia Głuchołazy - AT Jastrzębski Węgiel II 2:3 (25:15, 19:25, 22:25, 25:23, 11:15)
AZS Rafako Racibórz - UKS Strzelce Opolskie 3:1 (25:15, 25:21, 19:25, 25:14)
TKS Tychy - AZS Politechnika Opolska 3:0 (25:19, 25:20, 25:19)
TS Volley Rybnik - TKKF Czarni Katowice 0:3 (24:26, 16:25, 16:25)