Klęska na zakończenie roku. Artego rozbiło Glucose ROW

2014-12-21, Autor:
Nie udała się rybnickim koszykarkom wyprawa do Bydgoszczy na mecz z Artego.

Tylko pierwsze minuty meczu Artego z Glucose ROW były wyrównane. Rybniczanki prowadziły nawet przez chwilę, ale gospodynie szybko przejęły inicjatywę i z minuty na minutę powiększały przewagę. Tym samym w ostatnim w tym roku meczu Artego rozbiło Glucose ROW aż 88:53.

Wśród podopiecznych trenera Kazimierza Mikołajca najwięcej – 14 punktów, zdobyła Drey Mingo.

Następny mecz rybnickie koszykarki rozegrają 10 stycznia na wyjeździe z Basketem Gdynia.

Rok 2014 drużyna ROW-u zakończyła na szóstym miejscu.

Artego Bydgoszcz - Glucose ROW Rybnik 88:53 (22:17, 24:11, 26:12, 16:13)

Artego: Morris 19, McBride 17, Nwagbo 16, Krężel 13, Koc 9, Carter 8, Bekasiewicz 2, Faleńczyk 2, Szybała 2, Mowlik 0.

ROW: Mingo 14, Rymarenko 11, Henry 9, Paździerska 9, Motyl 6, Metcalf 3, Stelmach 1, Zielonka 0, Oskwarek 0.