Energetyk ROW wygrał w Legionowie. Zobacz gole i radość piłkarzy w szatni (wideo)

2015-05-20, Autor:
W meczu 31. kolejki II ligi Energetyk ROW Rybnik wygrał na wyjeździe z Legionovią Legionowo 3:2.

Na boisku w Legionowie piłkarze ROW-u dwa razy musieli odrabiać straty. Jako pierwszy gola zdobył Paweł Wolski i już w 8. minucie było 1:0 dla gospodarzy. Rybniczanie wyrównali po bramce Gabriela Nowaka (28 minuta). Po chwili Legionovia znów prowadziła. Tym razem Daniela Kajzera pokonał Sebastian Czapa. Tuż przed przerwą na 2:2 strzelił Patryk Dudziński. W drugiej połowie kibice byli świadkami tylko jednego trafienia. Wynik na 3:2 dla ROW-u ustalił Marek Krotofil.W sobotę 23 maja kolejne starcie rybniczan. Tym razem na stadion przy ul. Gliwickiej zawita Okocimski Brzesko. Początek spotkania o godzinie 19:00.

Legionovia Legionowo - Energetyk ROW Rybnik 2:3 (2:2)
1:0 - Paweł Wolski (8), 1:1 - Gabriel Nowak (28), 2:1 - Sebastian Czapa (33), 2:2 - Patryk Dudziński (43), 2:3 - Marek Krotofil (63)

Skład ROW-u: Daniel Kajzer - Marek Krotofil, Petar Borovićanin, Szymon Jary, Dawid Gojny - Patryk Dudziński (72’ Paweł Mandrysz), Michał Płonka, Gabriel Nowak, Mariusz Muszalik, Szymon Sobczak (83’ Sebastian Siwek) - Roland Buchała (90’ Kamil Spratek)