Dwa gole ROW-u w Elblągu. Niestety punktów brak...

2016-09-24, Autor:

Pomimo goli Kamila Spratka i Mariusza Muszalika rybniccy piłkarze wracają z Elbląga bez punktów.

Wyjazdowy mecz z Olimpią Elbląg rybniczanie rozpoczęli bardzo dobrze. Już w 6. minucie prowadzenie dał im Kamil Spratek. Niestety jeszcze przed przerwą gospodarze wyszli na prowadzenie. Gole zdobyli Paweł Piceluk i Jakub Bojas. Po zmianie stron na listę strzelców ponownie wpisał się Piceluk. ROW odpowiedział tylko bramką Mariusza Muszalika, dzięki czemu Olimpia wygrała 3:2.

W następnej kolejce rybniczanie podejmą Wartę Poznań. Mecz zostanie rozegrany w piątek 30 września o godzinie 19:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej.

Olimpia Elbląg - ROW 1964 Rybnik 3:2 (2:1)

0:1 - Kamil Spratek (6), 1:1 - Paweł Piceluk (20), 2:1 - Jakub Bojas (31), 3:1 - Paweł Piceluk (53), 3:2 - Mariusz Muszalik (82)

Olimpia: Kacper Tułowiecki - Radosław Bukacki, Dawid Kubowicz, Kamil Wenger, Rafał Maciążek - Jakub Bojas (84’ Damian Szuprytowski), Krzysztof Iwanowski, Michał Ressel (77’ Filip Burkhardt), Radosław Stępień, Łukasz Pietroń (90’ Michał Bartkowski) - Paweł Piceluk (72’ Anton Kołosow).

ROW 1964: Daniel Kajzer - Jan Janik (83’ Krzysztof Koch), Witold Cichy, Dawid Bober (46’ Paweł Jaroszewski), Tomasz Balul, Dawid Gojny - Sebastian Siwek (65’ Paweł Polak), Szymon Jary, Mariusz Muszalik, Kamil Spratek - Dawid Drozdowski (46’ Radosław Dzierbicki).