sobota, 26 maja 2012      Filipa, Pauliny, Marianny
    login :     hasło :
   zarejestruj się    nowe hasło
WIADOMOŚCI    |    KULTURA I ROZRYWKA    |    SPORT I REKREACJA    |    ORGANIZACJE POZARZĄDOWE    |    EDUKACJA    |    BIZNES    |    FOTOGALERIA
Jesteś tu :   Sport i rekreacja
Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błedy (literowki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Poleć znajomemu
 
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
 
 
Wyślij
Boks: M. Mazik wygrał, ale z kimś innym
14 grudnia 2010, autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
 Mateusz Mazik wygrał kolejną walkę w swojej karierze.
Fot. Archiwum
Mateusz Mazik wygrał swoją walkę w Kielcach, a jego młodsi koledzy tryumfowali w klasyfikacji drużynowej turnieju o Puchar Dyr. MOSiR-u.
Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
ZOBACZ PODOBNE
Boks: M. Mazik wygrał na Ukrainie
W meczu bokserskim na Ukrainie pewne zwycięstwo zanotował Mateusz Mazik z RMKS-u Rybnik.  2012-05-21
Boks: pięściarze RMKS-u walczyli w Jaworznie
W międzynarodowym turnieju bokserskim w Jaworznie udział wzięli pięściarze RMKS-u Rybnik.  2012-05-15
Boks: wywalczyli awans do kadry Polski
Pięściarze RMKS-u Rybnik z powodzeniem walczyli na ringach w Siemianowicach Śląskich i Łodzi.  2012-05-08
W Kielcach odbył się międzynarodowy mecz bokserski Polski z Ukrainą. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli nasi zawodnicy, którzy pokonali gości zza wschodniej granicy 17:3. W barwach Polski w wadze do 56 kg wystąpił zawodnik RMKS-u „Minkus” RybnikMateusz Mazik. Rybniczanin pierwotnie miał zmierzyć się z aktualnym mistrzem olimpijskim Wasylem Lomaczenko (najlepszy amator na świecie w ostatnich latach), ale zastąpił go Artiom Martyniuk. W najładniejszej walce meczu Mazik pokonał rywala 3:0.


Młodsi koledzy Mazika poszli w jego ślady i wygrali turniej bokserski o Puchar Dyr. MOSiR-u Rybnik. W hali sportowej w Boguszowicach rybniczanie drużynowo zdobyli I miejsce zdobywając 29 punktów. Kolejne pozycje zajęli pięściarze z Dąbrowy Górniczej (18 punktów) oraz Jaworzna (14 punktów).

 

Indywidualnie punkty dla RMKS-u zdobywali: Kamil Pierchała, Krzysztof Cimala, Daniel Bartosik, Dawid Rutkowski, Dawid Pierchała, Krzysztof Kowalak, Rafał Rdzeń. Swoje walki przegrali Sebastian Konek, Patryk Kuśka i Kamil Chyliński. W ringu sekundował im Zbyszek Gąsiorowski.

 

Warto dodać, że do rywalizacji przystąpiło aż 9 zespołów i 53 zawodników. Niestety pogoda nie pozwoliła na przyjazd pięściarzom z Czech.



Przed wysłaniem prosimy uważnie sprawdzić,czy email adresata został podany poprawnie.

Jeśli zawiera błedy (literowki, polskie znaki itp.), wiadomość nie dojdzie ...
Poleć znajomemu
 
Adresat (email):
Nadawca:
Treść wiadomości:
 
 
Wyślij


Znalazłeś błąd w artykule ? Poinformuj nas o nim.
Zgłoś błąd
 
Twój email:
Nadawca:
Treść zgłoszenia:
 
 
Wyślij
Głosy na tak: 0 Głosy na nie: 0

Podoba mi się!

Nie podoba mi się!


boks  Mateusz Mazik  RMKS Rybnik  Kamil Pierchała  Krzysztof Cimala  Daniel Bartosik  Dawid Rutkowski  Dawid Pierchała  Krzysztof Kowalak  Rafał Rdzeń  Zbigniew Gąsiorowski  Sebastian Konek  Patryk Kuśka  Kamil Chyliński
Całkowicie darmowy newsletter z przeglądem wydarzeń tygodnia w Rybniku
komentarzy: 0 | Dodaj komentarz

NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE WIADOMOŚCI
KALENDARZ IMPREZ
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE
REKREACJA
PATRONATY
 
Alert Rybnik.com.pl
Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz informację z pierwszej ręki, zdjęcia lub film? Napisz do nas !
 
Czy to dobrze, że radni pracować będą na tabletach wartych 2700 zł?
tak, to nie jest wygórowana kwota jak na taki sprzęt
nie, powinni dostać tańsze komputery
nie mam zdania
PREZENTACJE FIRM
© 2008 copyright - 44-200 Rybnik, Rynek 11, tel. (32) 42 37 551, fax. (32) 42 37 559, email: redakcja@rybnik.com.pl    |    redakcja    |    realizacja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie
Współpraca :
pogoda w Rybniku
10°c