Szachy: Zuzanna Gaszka z Rybnika wicemistrzynią Polski juniorek do lat 14

Zuzanna Gaszka z Rybnika została wicemistrzynią Polski juniorek do lat 14 w szachach klasycznych.

2023-05-25 12:00 Autor: Adam Doliba
Plenerowy Turniej Szachowy „Bez Wirusa” - Rybnik 2020
0

W sobotę 20 czerwca na scenie rybnickiego kampusu rozegrano Plenerowy Turniej Szachowy Rybnik 2020 „Bez Wirusa”.

2020-06-22 16:53 Autor: ad
Szachy: zawodnicy MKSz Rybnik w Chinach
0

W Weifang w Chinach rozpoczynają się mistrzostwa świata kadetów (8-12 lat). W imprezie wezmą udział szachiści z Rybnika.

2019-08-21 20:09 Autor: ad
ME w szachach: Jakub Seemann z MKSz Rybnik w złotej drużynie
1

Jakub Seemann z MKSz Rybnik został złotym medalistą drużynowych mistrzostw Europy w szachach.

2019-07-18 21:36 Autor: ad
Szachy: zawodnicy MKSZ Rybnik reprezentantami ma DMEJ
0

W dniach 11-18 lipca zawodnicy MKSz Rybnik biorą udział w Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbywają się w czeskich Pardubicach.

2019-07-12 21:59 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKSz Rybnik o włos od medalu DMPJ w szachach
1

Zawodnicy MKSz Rybnik znaleźli się tuż za podium Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w szachach.

2019-07-08 20:52 Autor: ad
Szachy: wicemistrzostwo świata Honoraty Kucharskiej z MKSz Rybnik
2

Honorata Kucharska z MKSz Rybnik została wicemistrzynią świata juniorek w szachach w grupie dziewcząt do lat 16.

2018-10-31 23:05 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Zawodnik MKSz Rybnik mistrzem Polski do lat 10
0

Jakub Seemann z Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik zdobył złoty medal mistrzostw Polski młodzików do lat 10.

2018-03-07 11:56 Autor: ad
Rekord frekwencji w rybnickim turnieju szachowym
0

Od 27 grudnia do 31 grudnia trwał w Rybniku XXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy. Składał się on z dwóch części. Turniej Open był rozgrywany w sali MOSiR-u przy ul. Powstańców, natomiast turnieju dla najmłodszych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10.

2017-01-04 21:52 Autor: Adam Doliba
0

Klub Energetyka należał do szachistów

W Klubie Energetyka Fundacji Elektrowni Rybnik rozegrano dwa turnieje szachowe, których organizatorem była sekcja szachowa TS Kuźnia Rybnik przy współpracy Urzędu Miasta oraz Starostwa Powiatowego w Rybniku.

2013-11-08 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe