KS ROW 1964 Rybnik

ROW 1964 Rybnik: derby Śląska dla Ruchu Chorzów
0

W 12. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali przed własną publicznością z Ruchem Chorzów 0:2.

2020-10-10 22:48 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik przegrał z ostatnią drużyną w tabeli
3

W zaległym meczu 11. kolejki III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali z ostatnią drużyną w tabeli. Na boisku rywala lepsza okazała się Polonia-Stal Świdnica.

2020-10-07 18:00 Autor: ad
Pierwsze zwycięstwo w Rybniku. ROW 1964 pokonał Górnika II Zabrze
0

W 10. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik pokonali na stadionie przy ul. Gliwickiej rezerwy Górnika Zabrze 2:0. W tym sezonie było to pierwsze zwycięstwo rybniczan przed własną publicznością.

2020-09-26 17:55 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 wygrał w Goczałkowicach (wideo)
0

W 9. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z LKS-em Goczałkowice-Zdrój 3:2.

2020-09-20 21:24 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
ROW 1964: w Rybniku lepszy Pniówek Pawłowice
5

W 8. kolejce 3. grupy III ligi ROW 1964 Rybnik przegrał przed własną publicznością z Pniówkiem Pawłowice.

2020-09-12 20:11 Autor: ad
Porażka rybnickich piłkarzy w Legnicy
5

W 7. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Miedzią II Legnica 0:2.

2020-09-05 14:54 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik: tylko remis z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Fatalne ostatnie 5 minut!
6

W szóstej kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Gwarkiem Tarnowskie Góry 2:2, choć do 85 minuty prowadzili 2:0!

2020-08-29 19:09 Autor: Adam Doliba
Derby Rybnika w II rundzie Pucharu Polski
0

W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie drugiej rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Rybnik.

2020-08-27 23:06 Autor: Adam Doliba
Puchar Polski: efektowne wygrane piłkarzy z Chwałowic i Radziejowa
0

Rozpoczęła się I runda Pucharu Polski Podokręgu Rybnik. Jak poszło klubom z naszego miasta?

2020-08-19 21:49 Autor: ad
III liga: porażka ze Stalą Brzeg. „To nie był ten ROW, który chcemy oglądać”
2

W IV kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali stadionie przy ul. Gliwickiej ze Stalą Brzeg 0:2.

2020-08-15 22:24 Autor: ad