KS ROW 1964 Rybnik

Puchar Polski ŚlZPN, ROW 1964 Rybnik - Pniówek 74 Pawłowice: o awansie zadecydowały rzuty karne
1

W ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zmierzyli się na stadionie przy ul. Gliwickiej z Pniówkiem 74 Pawłowice.

2021-05-19 20:22 Autor: Adam Doliba
W derbach Śląska rybniczanie przegrali w Chorzowie. ROW 1964 w strefie spadkowej
2

W 31. kolejce III ligi piłkarze ROW-u 1964 przegrali na wyjeździe z liderem Ruchem Chorzów 0:5. Rybniczanie znaleźli się w strefie spadkowej.

2021-05-15 20:20 Autor: ad
Puchar Polski ŚlZPN: ROW 1964 Rybnik zagra z Pniówkiem Pawłowice
1

W ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu Śląskiego Związku Piłki Nożnej rywalem ROW-u 1964 Rybnik będzie Pniówek Pawłowice.

2021-05-13 21:30 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik tylko zremisował z ostatnią w tabeli Polonią Stalą Świdnica
3

W 30. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik tylko zremisowali z ostatnią w tabeli Polonią Stalą Świdnica 0:0.

2021-05-09 20:07 Autor: ad
Nieudana pogoń ROW-u 1964 Rybnik w Zabrzu
0

ROW 1964 przegrywał w Zabrzu z rezerwami Górnika już 0:3. Rybniczanom udało się strzelić dwa gole, ale na wyrównanie zabrakło sił. Czwartą bramkę zdobyli za to zabrzanie.

2021-05-05 22:13 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik: rzut karny na wagę remisu
1

W 28. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na stadionie przy ul. Gliwickiej z LKS-em Goczałkowice-Zdrój.

2021-05-01 23:58 Autor: ad
Dwie czerwone kartki w Pawłowicach. ROW 1964 przegrał z Pniówkiem
0

Po zaciętym meczu, w którym sędzia pokazał 15 żółtych i dwie czerwone kartki, ROW 1964 Rybnik przegrał na wyjeździe z Pniówkiem Pawłowice 1:2.

2021-04-24 22:52 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik ponownie przegrał z Miedzią II Legnica
0

W 26. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Miedzią II Legnica 1:3. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył w ostatnich minutach meczu Piotr Pacholski.

2021-04-16 21:07 Autor: ad
ROW 1964 Rybnik nie dał rady Gwarkowi Tarnowskie Góry
0

W 25. kolejce 3. grupy III ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

2021-04-10 18:47 Autor: Adam Doliba
Puchar jest nasz! ROW 1964 Rybnik pokonał Odrę Wodzisław
3

Z piekła do nieba! Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrywali z Odrą Wodzisław już 0:2, żeby w ostatnich kilkunastu minutach strzelić trzy gole. Puchar Polski podokręgu Rybnik zostaje w naszym mieście!

2021-04-07 22:51 Autor: Adam Doliba