Gabriel Nowak

10

Energetyk ROW: dwa mecze i tylko 1 punkt. „Dziś bramka przeciwnika była zaczarowana”

Piłkarze ROW-u fatalnie rozpoczęli rundę wiosenną II ligi. Przypomnijmy, że tydzień temu tylko zremisowali w Górze z Nadwiślanem. Dziś przegrali na własnym boisku z Siarką 0:1, choć prawie całą drugą połowę grali z przewagą jednego zawodnika. W 21. kolejce oprócz ROW-u punkty straciły również pozostałe drużyny z pierwszej czwórki, czyli MKS, Stal i Rozwój.

2015-03-14 00:00 Autor: Adam Doliba
12

Energetyk ROW gotowy do walki o I ligę

- Będąc liderem po rundzie wiosennej nie możemy mieć innego celu niż awans do I ligi - zapowiada prezes Energetyka ROW Rybnik Grzegorz Janik.

2015-03-06 00:00 Autor: Wacław Wrana
Gabriel Nowak wraca do swojego macierzystego klubu
2

Energetyk ROW: remis na zakończenie obozu. Wychowanek ROW-u wraca do Rybnika!

W ostatnim dniu obozu w Kamieniu piłkarze ROW-u zagrali sparing z Pniówkiem Pawłowice. Wiadomością dnia jest powrót do rybnickiego klubu Gabriela Nowaka.

2015-02-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
0

Energetyk ROW: na pierwszym treningu zabrakło Bałuszyńskiego. Pojawił się za to Nowak

Po przerwie zimowo-świątecznej piłkarze ROW-u wrócili do wspólnych treningów pod okiem Marcina Prasoła.

2015-01-09 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Nowak ostatnio grał w Rozwoju Katowice. Na zdjęciu w rozmowie z Kamilem Kosteckim z ROW-u