Anna Borowska judo

Doha Masters: rybnickie dżudoczki walczyły w Katarze
0

W siedmioosobowej reprezentacji Polski na turniej Doha Masters w Katarze, zaliczany do kwalifikacji olimpijskich, znalazło się aż czworo dżudoków z Rybnika. Dziś walczyły Agata Perenc, Julia Kowalczyk i Anna Kuczera. W środę do akcji wejdzie Piotr Kuczera.

2021-01-11 21:28 Autor: ad
Kejza Team Rybnik: trenuj z Anną Borowską i Piotrem Kuczerą
0

Klub Kejza Team Rybnik zaprasza do wspólnych treningów ze swoimi najlepszymi dżudokami, Anną Borowską i Piotrem Kuczerą.

2020-05-04 15:00 Autor: ad
Anna Borowska i Piotr Kuczera nagrodzeni za medale wywalczone w Wuhan
0

Zawodnicy Kejza Team Rybnik, Anna Borowska i Piotr Kuczera, zostali nagrodzeni za wyniki dla Wojska Polskiego w 2019 roku.

2020-02-28 21:22 Autor: ad
Grand Slam w judo: Piotr Kuczera (Kejza Team Rybnik) siódmy w Paryżu
0

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zajął 7. miejsce w zawodach Grand Slam w Paryżu. W turniej punktowanym w kwalifikacjach olimpijskich walczyły również Anna Borowska i Agata Perenc.

2020-02-09 23:28 Autor: ad
Grand Prix w judo: Anna Borowska (Kejza Team Rybnik) tuż za podium w Tel Awiwie
0

Anna Borowska (57 kg) z Kejza Team Rybnik była piąta w turnieju Grand Prix w Tel Awiwie. W imprezie wzięły również udział Julia Kowalczyk (57 kg) i Agata Perenc (52 kg) z Polonii Rybnik.

2020-01-24 17:43 Autor: Adam Doliba
Światowe Wojskowe Igrzyska Sportowe w Wuhan: Anna Borowska z Kejza Team Rybnik w brązowej drużynie
1

W Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych w Wuhan wzięli udział dżudocy Kejza Team Rybnik, Anna Borowska i Piotr Kuczera.

2019-10-23 19:57 Autor: ad, źródło: PZJ
Judo: Piotr Kuczera z brązowym medalem w Wuhan
0

Podczas 7. Światowych Wojskowych Igrzysk Sportowych w Wuhan brązowy medal wywalczył dżudoka Kejza Team Rybnik, Piotr Kuczera.

2019-10-20 21:26 Autor: ad
Grand Slam w judo: Agata Perenc z Polonii Rybnik piąta w Rio de Janeiro
0

Agata Perenc z Polonii Rybnik zajęła piąte miejsce w kat. 52 kg zawodów Grand Slam w judo w Rio de Janeiro.

2019-10-10 18:00 Autor: ad
MP w judo: dwa złote medale Anny Borowskiej
0

Zawodniczki GKS Czarni Bytom i zawodnicy KJ AZS Opole triumfowali w turnieju drużynowym 63. Mistrzostw Polski w Rybniku. W składzie zespołu z Bytomia gościnnie pojawiła się Anna Borowska z Kejza Team Rybnik.

2019-09-24 20:16 Autor: ad, źródło: PZJ
Judo: Agata Perenc i Anna Borowska ze złotem mistrzostw Polski w Rybniku. Srebrna Julia Kowalczyk
1

Na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski w judo stanęły Agata Perenc i Anna Borowska. Srebrny medal wywalczyła Julia Kowalczyk.

2019-09-21 07:00 Autor: Adam Doliba